Technika

Technika byla a vždy bude patřit k nejdůležitějším nástrojům filmaře. U nás máme několik druhů nástrojů na zachycení toho správného momentu. Kromě tradičních sliderů a stativů ted‘ nejvíce používáme ruční gyroskopické stabilizátory.
Jsou lehké, přesné a výkonné. Vlastníme Freefly MOVI, který lze současně umístit na držák na auto. Dále pak DJI Ronin MX, na kterém vozíme naší slow motion kameru SONY FS5 a CANON C200.

Pro letecké záběry využíváme dron DJI INSPIRE2 s kompletním  ProRes a RAW upgradem + set objektivů.  Na rychlé a dynamické záběry z aut používáme náš stabilizovaný přísavkový držák, který lze umístit na přední kapotu nebo bok auta. Dálkově ho ovládáme z druhého auta přes živý náhled. 

Freefly MOVI


Elektronický stabilizační systém je stabilizací nové generace a poskytuje nové možnosti při natáčení. MOVI tak nahrazuje dlouhé pojezdy a steadycamy. 

DJI INSPIRE 2


Jsme vlastníci povolení k vykonávání "LETECKÝCH PRACÍ”, pro kalendářní rok 2019. Povolení od Úřadu civilního letectví, nás opravňuje provádět naší činnost legálně. Naše stroje mají certifikaci, poznávací značku a povinné pojištění. Povolení zde.

Car mount GREMSY


Novinkou, kterou využíváme k natáčení je náš CAR MOUNT se stabilizací GREMSY.